Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Кольора: Жваві | Тьмяні Зорі: Слідом | Нерухомі
Divide et Impera
Вітаємо Вас Каламитник | RSS
Понеділок, 20.05.2024, 16:14
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » КоЗаЦьКий ФоРуМ » Новини » Помогите! (ответе на воросы)
Помогите!
Zim_SCIIДата: Понеділок, 08.10.2007, 00:27 | Повідомлення # 1
Жовнір
Група: Охочекомонні
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
Я хочу в клан какие надо выполнить условия и обезателно надо говорить на Украинском языке (непроблема ну немнога). Зарание спасибо wink

Добавлено (08.10.2007, 00:33)
---------------------------------------------
и ещо если примете то мы будем тренироватся и какие арганиционые воросы будем решать? surprised

Добавлено (08.10.2007, 01:17)
---------------------------------------------
-Украінська жеве, пока клан наш є-

Добавлено (08.10.2007, 01:20)
---------------------------------------------
-Украінска нерушима і непереможна-

Добавлено (08.10.2007, 01:25)
---------------------------------------------
клан козаки порвуть ускоглазих госу ми будемо правити алкаром biggrin

Добавлено (08.10.2007, 01:27)
---------------------------------------------
happy хочу хочу свами дуже Козаки вперед


StarCraftII GG
 
ErlfДата: Понеділок, 08.10.2007, 04:52 | Повідомлення # 2
Літописець ;)
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 344
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Zim_SCII)
Я хочу в клан какие надо выполнить условия и обезателно надо говорить на Украинском языке (непроблема ну немнога). Зарание спасибо

Не обовьязково.

Quote (Zim_SCII)
и ещо если примете то мы будем тренироватся

Ніяких треніровок, клан не професійний, тобто граємо не для результату, чи для підняття рівня а тільки заради власного задоволення. Притому кожен грає як хоче. Щоправда бажано мати певний рівень гри щоб можна було покладатися при командній грі.

Quote (Zim_SCII)
и какие арганиционые воросы будем решать?

Організовувати тільки те що самі захочемо.

Quote (Zim_SCII)
Добавлено (08.10.2007, 01:17) --------------------------------------------- -Украінська жеве, пока клан наш є-

Добавлено (08.10.2007, 01:20) --------------------------------------------- -Украінска нерушима і непереможна-


Факт! breton

Quote (Zim_SCII)
Добавлено (08.10.2007, 01:25) --------------------------------------------- клан козаки порвуть ускоглазих госу ми будемо правити алкаром

Нас взагалі то не цікавить влада над алькаром. А з узкоглазими госу ми взагалі би може дружили би, як би десь їх зустріли. happy

Quote (Zim_SCII)
Добавлено (08.10.2007, 01:27) ---------------------------------------------хочу хочу свами дуже Козаки вперед

Має пройти випробний термін, усі мають бути не проти твоєї кандідатури. Після випробного терміну опреділимося чи тобі підходить наш клан а ти нам. love


У військових справах найбільшу вагу має випадковість.

Я буду відповідати на питання тільки в присутності мого особистого психіатра!

 
LightStormДата: Понеділок, 08.10.2007, 14:04 | Повідомлення # 3
Осавул
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 125
Репутація: 4
Статус: Offline
Нічого проти немаю, як завжди я нейтральний cool .
Правда хотілося б 1на1 зіграти




Повідомлення відредагував LightStorm - Понеділок, 08.10.2007, 14:05
 
Zim_SCIIДата: Понеділок, 08.10.2007, 21:15 | Повідомлення # 4
Жовнір
Група: Охочекомонні
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
я згоден мені дуже довподоби ващі упови я граю раді задоволеня мени подобається грати командно і взагали я граю 2на2 3на3 і мені це подобаеться а за алкар я пожартував пробачте мене більш так жартувати небуду коли починається віпробувальнї термін? dry
И як він буде проходити? happy


StarCraftII GG
 
MaxPayneДата: Понеділок, 08.10.2007, 22:34 | Повідомлення # 5
Паланковий Старшина
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 429
Репутація: 6
Статус: Offline
Надо проверить тебя так сказать официально. 1х1 2х2, бо в 3х3 за твоими действими не уследиш)))
И подключай инет, который потянул бы Скайп. А впринцыпе - начиная я как ты))) Играл не очень хорошо. Могу сказать уверенно, что научился толком играть только благодаря клану wink

Но не стоит раслаблятся! Удачи!

П.С. поиграем - выскажу свое мнение)



[img]httр://www.qwewqw.ru/1.jpg[/img]

My name is Payne, Max Payne...

 
Zim_SCIIДата: Вівторок, 09.10.2007, 12:38 | Повідомлення # 6
Жовнір
Група: Охочекомонні
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
чесно скажу пол года назат я играл лучше чем NooB проблема с интернетом и мне снова приходиться сначала начинать навыки теряються очень быстро нудаладно давай 1на1 когда толко дай мне время потрениться неделну ок? А есле проиграю невозмете cry ? А 3на3 там дело командное Skaip поверте недайот значительного приимущества знаю посебе "Я начинал играть с другом и мы немогли ниукого выграть мы год тренились но с перерывами 2-4 месяца непомню точно 1на1 играли кто как кароче я понял одну вещ когда играеш командно то играть надо командно (синхроно) я так называю атаки в одно и тоже время можно с разных сторон самое главное ифективных и ещо в самом начале надо ращитоват на себя а не на союзника в обороне тоесть дапустим теран и тос у терана проблема мары слабее зилов и жаб без медиков и огнемочиков кароче если тос протупит то марами дело тяжело исправить даже микро иногда неспасает" идея понятна? а если неправ то подправте меня я буду толко рад smile И нетяните пишыте когда 1на1 ( cry жалко если невозмоте меня где я ещо найду такой потреотичный клан и дело даже не в этом я люблю играт с кемто а не сам посебе есть скем обсудить игру и т. д.) и по Skaipy мне понравилось общатся. А интернет простите я немогу найти роботу и поставить выделенку но я буду решать этот вопрос, а когда немогу сказать потомушто идей с работой нет (учусь) кароче тренироваца обещаю 100% с компами если небудет нета скомпами можно тренить APM и немного микро. Вам решать брать меня или нет толко нетяните ато я волнуюсь cry .

Добавлено (09.10.2007, 13:38)
---------------------------------------------
frighten 3 раз надо сиграть (я тот что зелененкий) смайлик понравился


StarCraftII GG
 
M@ximUmДата: Вівторок, 09.10.2007, 22:05 | Повідомлення # 7
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 394
Репутація: 6
Статус: Offline
Я проти тебе особисто нічого не маю,як людини,але як на мене поки що для тебе є тільки кандидатура на шпіона в ворожих лавах dry
Тіпа підсирати ворогів,щоб ми вийграли. biggrin
Я вважаю,що не треба спішити з рішенням(знаючи історії з Ксеномом,клфом,тіктаком,Руссом і ПроРоком),нехай пройде мінімум місяць,щоб всі чітко вже знали свою позицію,а ти поки що спробуй може за когось іншого пограти,а не за терранів,тому що скільки ти з нами разів грав(що я пам'ятаю) ти завжди був терр і ми завжди програвали.:(
Я не кажу,що програвали через тебе,але терраном треба дуууууууууууже добре вміти грати...




Повідомлення відредагував M@ximUm - Вівторок, 09.10.2007, 22:12
 
ErlfДата: Середа, 10.10.2007, 03:41 | Повідомлення # 8
Літописець ;)
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 344
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (M@ximUm)
Я не кажу,що програвали через тебе,але терраном треба дуууууууууууже добре вміти грати...

Це Макс так тіпа знайшов крайнього за програши. happy Взагалі то програвали скорше за мене. tongue

Тераном важко грати, але і у терана великий потенціл. І в командних іграх, в середині і в кінці гри теран дуже сильний. Якщо зможеш за терана добре навчитись, то це буде дуже круто. pirate


У військових справах найбільшу вагу має випадковість.

Я буду відповідати на питання тільки в присутності мого особистого психіатра!

 
Per_DunДата: Середа, 10.10.2007, 13:23 | Повідомлення # 9
Дідич
Група: Братчики
Повідомлень: 67
Репутація: 5
Статус: Offline
щось мені ций Zim_SCII "мазепу" нагадує ( mad )
було б дуже добре перевірити його у двобої, щоб якось визначити певну підготовку, сподіваюсь вона відрізняється від його постів (першим запропонував MaxPayne, хай він і спробує surprised whistle )

Quote (Erlf)
Тераном важко грати, але і у терана великий потенціл. І в командних іграх, в середині і в кінці гри теран дуже сильний. Якщо зможеш за терана добре навчитись, то це буде дуже круто.

доречі, я не дуже погано керую теранами, але ж я рндм, ви чули. pooh
 
ErlfДата: Середа, 10.10.2007, 16:01 | Повідомлення # 10
Літописець ;)
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 344
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Per_Dun)
Quote (Erlf)
Тераном важко грати, але і у терана великий потенціл. І в командних іграх, в середині і в кінці гри теран дуже сильний. Якщо зможеш за терана добре навчитись, то це буде дуже круто.

доречі, я не дуже погано керую теранами, але ж я рндм, ви чули.

Так, але я казав про перевагу в командних іграх, а ти в них не граеш. wacko


У військових справах найбільшу вагу має випадковість.

Я буду відповідати на питання тільки в присутності мого особистого психіатра!

 
Per_DunДата: Середа, 10.10.2007, 16:35 | Повідомлення # 11
Дідич
Група: Братчики
Повідомлень: 67
Репутація: 5
Статус: Offline
чому це? surprised
доречі, стосовно командної гри я написав ось тут whistle
 
ErlfДата: Середа, 10.10.2007, 19:04 | Повідомлення # 12
Літописець ;)
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 344
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Per_Dun)
чому це? доречі, стосовно командної гри я написав ось тут

Так, я читав, і саме тому я і написав що не граєш, в усякому випаду зараз. happy Ти намагаєшся зіграти 3x3 наприклад, але після першого ж дропу тобі це надоєдає і йдеш у інші ігри.
А на одну гру приходиться зараз десь штук 5 дропів і відповідно Re. angry . Тут треба терпіння мати.


У військових справах найбільшу вагу має випадковість.

Я буду відповідати на питання тільки в присутності мого особистого психіатра!

 
Zim_SCIIДата: Середа, 10.10.2007, 22:05 | Повідомлення # 13
Жовнір
Група: Охочекомонні
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
пусть как будет я буду тренироваца а время покажет.

StarCraftII GG
 
MaxPayneДата: П'ятниця, 12.10.2007, 18:50 | Повідомлення # 14
Паланковий Старшина
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 429
Репутація: 6
Статус: Offline
Насчет вообще игр 3х3 - ... если честно зае**ли... проигрываем ппц... обидно епт... вчера играли с Ерлфом 2х2 вот ета игра реально мне понравилась. А в 3х3 - если выносят кого-то значит уже ничем не поможеш. Остается тока полуразваляная база и несколько рабов... Потом вся игра строится на защите етого же союзника от врагов и в конце как всегда гг... Я соглашаюсЬ, что мясо 3х3 4х4 - это здорово и прикольно но не столько. Нервов портят такие игры больше чем приносят радости sad Так что насчет выбора играть ли (1х1 и 2х2) или (3х3 и 4х4) я бы выбирал первый вариант - он как-то поспокойней wink


[img]httр://www.qwewqw.ru/1.jpg[/img]

My name is Payne, Max Payne...

 
Zim_SCIIДата: Вівторок, 16.10.2007, 19:05 | Повідомлення # 15
Жовнір
Група: Охочекомонні
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
оба варианта хорошо давайте небудем ставить цель играть толко 3ч3 или 4ч4 даваите и 1ч1 и 2ч2 играть

Добавлено (Сегодня, 20:05)
---------------------------------------------
Так меня берут или нет ато непонятно ничего.


StarCraftII GG
 
ErlfДата: Вівторок, 16.10.2007, 19:27 | Повідомлення # 16
Літописець ;)
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 344
Репутація: 15
Статус: Offline
Quote (Zim_SCII)
ак меня берут или нет ато непонятно ничего.

Ну як Максимум сказав нехай пройде місяць випробного терміну, і тоді буде рішення про прийняття. Раніше випробний термін був десь 10 днів або два тижні. Так що збільшення терміну це звичайна пересторога.

Як би це ми ввели раніше то зараз би у нас не було більшості тих хто прийшов і майже одразу пішов від нас, з тих чи інших причин. А так за місяць людина зрозуміє що за клан і що від нього треба, чи навпаки не потрібно.

Чи просто зрозуміє що клан як такий йому нічого не дає, і що краще бути одному.

До речі, усім зняти капелюхи. Оголошую хвилину мовчання. Да упокоїться у вічності душа оси.


У військових справах найбільшу вагу має випадковість.

Я буду відповідати на питання тільки в присутності мого особистого психіатра!

 
LightStormДата: Середа, 17.10.2007, 02:33 | Повідомлення # 17
Осавул
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 125
Репутація: 4
Статус: Offline
2x2 супер, (1x1 краще, але це для мене) почав шпіляти на луні, вот там 2x2 напевно найкраще проводити.
Давайте турнір, тільки можна я з тузіком в парі, ми давно не грали(лінейка), але попробуєм.

а, ще одне, про марінів--тузік монстяра досить багато разів відбивав раш 3 тосів(зергів) на початку атаки маючи 3 маріни, бункер і пачку злих рабів)) в дефі тери рулять полюбе


 
Zim_SCIIДата: Понеділок, 22.10.2007, 18:22 | Повідомлення # 18
Жовнір
Група: Охочекомонні
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
Я хотелби поговорить о принятии меня в клан. Буду чесен StarCraft мне нравиться и вы нравитес всмысле как люди. Играю я неплохо и нехорошо
(нерыба немясо) следовательно мне надо трениться, я буду тренироваться(сам или скемто из клана) у меня микро норм макро несупер и скорости 1x1 немного нехватает. Кароче вот такие недостатки(если найдоте ещо пишите). А хочу в клан непросто так чтоб побаливаться и бросить а дабиться успехов в StarCrafte с вами будет интересней добиться чегото и друзя есть и чуствуеш в етом мире неодиноким и про StarCraft есть скем поболтать (новый ник -TANTAL- ).


StarCraftII GG
 
MaxPayneДата: Понеділок, 22.10.2007, 19:00 | Повідомлення # 19
Паланковий Старшина
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 429
Репутація: 6
Статус: Offline
Самокритика это хорошо)) А теперь чуть о неприятном. Ставь знаки препинания. Ато непоймут.
И о хорошем. Тут должны "поставить подпись" все Козаки. НАчнем с меня smile

Я за твое принятие в клан.

Ждем мнения остальных Козаков)))



[img]httр://www.qwewqw.ru/1.jpg[/img]

My name is Payne, Max Payne...

 
Zim_SCIIДата: Понеділок, 22.10.2007, 19:41 | Повідомлення # 20
Жовнір
Група: Охочекомонні
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
помогите ник подобрать нормальный

Добавлено (Сегодня, 20:03)
---------------------------------------------
какойто бред лезет в голову с ником немогу разобраться хоть имя пиши. Может посаветуете

Добавлено (Сегодня, 20:06)
---------------------------------------------
С граматикой проблема простите

Добавлено (Сегодня, 20:34)
---------------------------------------------
-Mex- я создал вот такой ник, ненравиться? пишыте почему!

Добавлено (Сегодня, 20:37)
---------------------------------------------
Ответе пожалуйста на такой вопрос. Кем сложнее играть Terranami ili Zergami.

Добавлено (Сегодня, 20:41)
---------------------------------------------
И ещо вопросик. Можна играть 2x2,3x3,4x4-Zergami а 1x1-Terranam? Или я ничему нинаучусь?


StarCraftII GG
 
Per_DunДата: Понеділок, 22.10.2007, 20:52 | Повідомлення # 21
Дідич
Група: Братчики
Повідомлень: 67
Репутація: 5
Статус: Offline
щось сьогодні у голові якись сварм, погано працює boom
ось що я думаю:

я не проти прийняття Zim, але і не дуже зацікавлений цим.
як соплемінник він, схоже, кумедний зі своїми реченнями (як, мабуть, і мої українською surprised ).
як гравець, я ще не зрозумів.. MaxPayne, ти його випробовував?
отже: випробовування с одним з казаків (пару батлів), сам випробний термін (про який казав Erlf) та зі старим ніком Zim. pooh

 
Zim_SCIIДата: Понеділок, 22.10.2007, 21:54 | Повідомлення # 22
Жовнір
Група: Охочекомонні
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
Старый ник невирну хоть убей. А незаинтересованость потомушто я тебе нихто и неявляюсь госу таво и незаинтересован, былбы другом я твоим
вывод зделай сам.

Добавлено (Сегодня, 22:54)
---------------------------------------------
мы подружимся


StarCraftII GG
 
M@ximUmДата: Понеділок, 22.10.2007, 22:31 | Повідомлення # 23
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 394
Репутація: 6
Статус: Offline
Моя стара відповідь залишається в силі.

 
ErlfДата: Вівторок, 23.10.2007, 03:32 | Повідомлення # 24
Літописець ;)
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 344
Репутація: 15
Статус: Offline
Ну дісно, став знаки пунктуації! :P А то важко читати.

Я з Zim багато раз грав 3x3 4x4. Програвали рідко, рівень гри сказати точно не можу. Ну, в усякому випадку, не низький. Як сказав _Zergs_Queen_ рівень гри у основної маси ігроків на алькарі приблизно однаковий. Важливе те, як вони грають у команді.
Та і в 3x3, рівень ігрока, мене взагалі мало цікавить. Більше важливе те що з одними я виграю, а з іншими програю. Притому можу вигравати з командою ігроків яких всі рахують слабими ігроками, і програвати з сильними.
Як приклад серію з десяток ігр 3x3, 4x4 де я грав в основному з Nikituki і Psy_Mind, буквально вчора-пізавчора.
Nikituki усі знають. Раніше грав не дуже, зараз середьно.
У Psy_Mind stats взагалі 15:35. А був до нащих ігор десь 8-30. Його ніхто у свою команду брати не хтів. Я в перший раз його взяв для рівноваги у нашу команду. Він в одній затяжній грі, забув зробити ядро у протосів. Так всю гру і грав зілотами без апгрейда швидкості. biggrin

Проти нас завжди, принципово був UnoUzo, його теж усі знають, і ще ігроки різних рівнів.
І до того ж я грав зергами, нова для мене раса, якими я вмію покіщо грати тільки за правилом: зробив війска, послав через атаку кудись, знов зробив, знов послав. І робив принципово тільки зерлінгів гідр і мюталісків.

Так от - в усіх цих іграх ми так чи інакше вигравали.
Програли тільки один раз, в останню гру. Коли замість Psy_Mind грав Maximum. biggrin

Як пояснити такі речі, я не знаю.

Це я про те, що рівень гри Zim мені подобається.

По друге якщо врахувати те що Nifler більше грає L2, а якщо грає стар то частіше 1x1. Dun_Per не хватає терпіння дочекатись коли получитья запустити 3x3 4x4, і теж грає 1x1. Maximum зараз грає максимум одну гру на день. smile MaxPayne більше подобається ігри 2x2. Про інщих взагалі мовчу.

Тобто у мене страшна нехватка напарників в 3x3 4x4. Я частіше граю в команді з _Zergs_Queen_, Bakcs, Nikituki і Zim, ніж з кимось із сокланівців.

Та я взагалі прийняв би їх усіх, окрім Bakcs, тому що просто ще не говорив з ним майже.

Тобто у двох словах якщо Zim і в подальшому буде так робити.
Тобто часто бути на каналі і складати мені компанію в іграх 3x3 4x4, то я обома руками за нього.

Тим більше, що іншим сокланівцям це більш менш всеодно. Буде він у клані чи не буде. Яка вам різниця тепер, по великому рахунку?

Zim здається не така людина щоб створювала нам проблеми.

Тобто, Zim, покіщо частіше грай на каналі, щоб тебе бачили, і з тобою могли зіграти і поговорити ті хто тебе ще не знає.
Пройде термін, а там буде видно.

Ну а про раси. То поділюсь моєю думкою на ці речі.

Тос сама проста раса, тобто можна непогано грати з невисоким мікро.
Зерг і Теран набагато складніше але при гарному контролі можливості у них кращі.
Теран здається складніше зерга, тому що за зерга ще якось можна грати способом виділив усіх і послав кудась, з тераном таке вже не пройде.
Але в 3x3 4x4 теран з середини гри, це дуже грізна сила, з його дальнобійними танками, які не дають підійти близько, і піхотою яка вирізає вщент все що таки підійшло. Якщо теран на Hunters зайняв центр, то у противників починаються серйозні проблеми.

А на рахунок змін рас, то це навіть рекомендують, щоб добре вивчити слабкі і сильні місця кожної раси.


У військових справах найбільшу вагу має випадковість.

Я буду відповідати на питання тільки в присутності мого особистого психіатра!

 
Zim_SCIIДата: Вівторок, 23.10.2007, 14:03 | Повідомлення # 25
Жовнір
Група: Охочекомонні
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
cry интернет плохой яб невылазил из StarCrafta особено 18 00 до 00 00. И это самая большая проблема. И насчет поиграть 1x1 2x2 3x3 4x4 да мне все равно я люблю и так и сяк и а UMS поиграть и реплеи посмотреть и пообщаться (самое главное в этом, чтоб вы тоже хотели). И об интернете, дайте время мне разобраться с интернетом, и потом с лехкостю ищите меня на серваке Алкара или Подольска. Насчот хорошей игры, мне всеволиш нужен интернет+1 месяц. Скажете фигня ты вот? Неправда я полгода назад хорошо играл все иза интернета гребаного, тоесть 2007 подоражал, то лагет то ещо чтонибудь иза перерывов у меня мастерство то падает то повышаеться я сам немного запутался. Интернет вот вчом у меня проблемка никак ненайду чтоб недорого и скорость норм, и кажеться я нашол но я незнаю будет ли тянуть второй старкрафт и денги выкидовать наветер нехочеться и надо мне найти правильное ришение такшто потерпите неделайте поспешных выводов даговорились?

Добавлено (Сегодня, 14:57)
---------------------------------------------
Подскажите лучше какая скорость мне нужна чтоб я мог играть в StarCraft 2 + Skype и нелагала.

Добавлено (Сегодня, 15:02)
---------------------------------------------
лаги всех раздражают :drunk:, и нехто неискдючение, и потому нужен интернет нормальный groupjump .

Добавлено (Сегодня, 15:03)
---------------------------------------------
Чтоб и сам мог поиграть и другие. happy


StarCraftII GG
 
Форум » КоЗаЦьКий ФоРуМ » Новини » Помогите! (ответе на воросы)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


 Copyright Kozaky © 2024
Хостинг від uCoz