Головна сторінка | Реєстрація | Вхід
Кольора: Жваві | Тьмяні Зорі: Слідом | Нерухомі
Divide et Impera
Вітаємо Вас Каламитник | RSS
Понеділок, 20.05.2024, 14:52
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » КоЗаЦьКий ФоРуМ » Новини » Програши 3x3 стали частішими. Чому?
Програши 3x3 стали частішими. Чому?
ErlfДата: Середа, 03.10.2007, 20:23 | Повідомлення # 1
Літописець ;)
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 344
Репутація: 15
Статус: Offline
Напевно усі замітили що ми занадто часто програємо 3x3 або 4x4 на хантерс. Притому програємо навіть у новачків із статсом 10-30. І це при тому що недавно ми вигравали 3x3 у сильніших противників.
Які причини?
На мій погляд по перше це на дива нескоординованіть наших дій і пасивний стиль ігри.
Тобто поки ми сидимо кожен на базі вони займають центр, і приходять усі разом скоординованно до одного. А ми навіть якщо атакуємо то якось врізнобій, один до одного другий до другого, третій взагалі в глухий захист пішов.
Або наприклад ворожий зерг рашанув когось з наших, він зміг відбився. Зерг дуже слабий тепер, його би якраз остальні двоє защемили, але ні, сидимо всі спокійно по базах, будуємось, чогось чекаємо.

Прохання до усіх: висказати свою думку про цю проблему.


У військових справах найбільшу вагу має випадковість.

Я буду відповідати на питання тільки в присутності мого особистого психіатра!

 
M@ximUmДата: Середа, 03.10.2007, 20:26 | Повідомлення # 2
Гетьман
Група: Адміністратори
Повідомлень: 394
Репутація: 6
Статус: Offline
Мені здається,що нам просто треба одночасто випити рівну кількість алкоголю чи спиртного,і з'явиться командна зігранність. wink

 
MaxPayneДата: Середа, 03.10.2007, 20:34 | Повідомлення # 3
Паланковий Старшина
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 429
Репутація: 6
Статус: Offline
хм... проблема тут проще чем кажется. По-моему основная задача игр 3х3 - это харрасмент. Прежде всего надо защищать союзников, а также контролировать центр. Такое понятие как "добей его одним зилом" надо вообще исключить, т.к. на каждого твоего зилота у противников будет 3. Надо ходить толпой кароче. Какого х. я каждый раз вижу что атакует 1 чел с нашей команды по 1-3 юнита?? И что думает зерг, когда рашит с 5-го дрона? Смысл какой? Тут либо масс раш, либо техно раш, а позже - всякие дропы и прочие подебы всеми любимой игры wink


[img]httр://www.qwewqw.ru/1.jpg[/img]

My name is Payne, Max Payne...

 
Per_DunДата: Вівторок, 09.10.2007, 11:25 | Повідомлення # 4
Дідич
Група: Братчики
Повідомлень: 67
Репутація: 5
Статус: Offline
мене дуже засмучують постійні проблеми у іграх 3на3, тим більш у 4на4. пів вечора уходить на те, щоб дочикатись гравців або нескінченні РЕ через дропи та лаги. мене це дуже дротує, тому пропоную якось враховувати певних опонентів, які завжди лагають та мають неадекватні версії. дякую за увагу.
зі.також, у певні моменти більш розумно було б грати 3на3, ніж чикаючи годину 4на4.

зі.зі. пропоную грати 2 на 2. це дуже приємні ігри та майже ніяких технічних проблем.

 
MaxPayneДата: Четвер, 11.10.2007, 20:33 | Повідомлення # 5
Паланковий Старшина
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 429
Репутація: 6
Статус: Offline
поддержую!) 2х2 как раз та золотая середина. У хантера не та аура гггг) ЛТ, Азалеа, Луна... Вот ето карты)


[img]httр://www.qwewqw.ru/1.jpg[/img]

My name is Payne, Max Payne...

 
Per_DunДата: Неділя, 14.10.2007, 14:07 | Повідомлення # 6
Дідич
Група: Братчики
Повідомлень: 67
Репутація: 5
Статус: Offline
більш того, було б дуже гарно пограти 2на2 суто "козацьким составом". wink
створити балансну гру ( об"єктивний розподіл гравців), та отримати багато задоволення без тех. проблем.
тобто, не турнир на кращу тп команду, а створення умов для гри, коли буде дійсно цікаво.
суто фф (фор фан) wink
що скажете? surprised
 
MaxPayneДата: Неділя, 14.10.2007, 19:13 | Повідомлення # 7
Паланковий Старшина
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 429
Репутація: 6
Статус: Offline
звучит неплохо. вот только каждый человек по-разному воспринимает такую игру. Я допустим воспринимаю такое мероприятие как футбольный матч среди друзей. Как Пер сказал ФорФан). Вообщем ждем мнения сокланов.


[img]httр://www.qwewqw.ru/1.jpg[/img]

My name is Payne, Max Payne...

 
[Full]LamerДата: Понеділок, 15.10.2007, 14:38 | Повідомлення # 8
Екс-Админ Алкара ;)
Група: Охочекомонні
Повідомлень: 10
Репутація: 2
Статус: Offline
Ну можно попробывать сыграть с моей командой smile ФМ (френдли Матч) но я сначало поговрю с игроками, а то мы после отпуска вообще забыли как мишкой управлять и что под какой кнопкой лежит:)
з.ы. ПрЭвЭд Казаки smile
 
MaxPayneДата: Понеділок, 15.10.2007, 19:21 | Повідомлення # 9
Паланковий Старшина
Група: Кошова Варта
Повідомлень: 429
Репутація: 6
Статус: Offline
Превед чувааааак! Мы тебя часто вспоминаем незлым тихим словом!)))) Вообще недавна узнал что тебя уволили sad Ято думал где ты пропадал...

З.Ы. Скайп есть?



[img]httр://www.qwewqw.ru/1.jpg[/img]

My name is Payne, Max Payne...

 
[Full]LamerДата: Понеділок, 15.10.2007, 21:48 | Повідомлення # 10
Екс-Админ Алкара ;)
Група: Охочекомонні
Повідомлень: 10
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (MaxPayne)
Превед чувааааак! Мы тебя часто вспоминаем незлым тихим словом!)))) Вообще недавна узнал что тебя уволили Ято думал где ты пропадал...

ДА... Уволили из-за ихней самооценки:) Неважно! я на форуме алькара видел нового админа smile так это мне сейчас напоминает одно: власть такая на какую заслуживает народ (ну это я власть в стране как пример привел), а так да, я действительно пропал, просто устроил себе отдых, катался зарубежем. Админа мне не вернут, можете не расчитывать, спросишь почему, а просто в этом уверен, там просто слышком завышена самооценка, так что держитесь все там smile

 
Форум » КоЗаЦьКий ФоРуМ » Новини » Програши 3x3 стали частішими. Чому?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


 Copyright Kozaky © 2024
Хостинг від uCoz